banner80

AK Parti’den Rötarlı Nezaket Ziyaretleri

AK Parti Yatağan İlçe Başkanlığı, seçim sürecinde yaşanan yoğunluk nedeniyle ziyarette bulunamadığı Yatağan Kaymakamlığı ve Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

AK Parti’den Rötarlı Nezaket Ziyaretleri
 AK Parti Yatağan İlçe Başkanlığı, 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi hazırlıklıları sırasında Yatağan Kaymakam Vekilliğine atanan Veli Biçer’e ve Osman Koç’un AK Parti İlçe Başkanı olmasından sonra Yatağan Orman İşletme Müdürü B. Doğan Demir’e nezaket ziyaretinde bulunamamıştı. Seçim sürecinin sona ermesinden sonra bir araya gelen AK Parti Yatağan İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu, İlçe Başkanı Osman Koç öncülüğünde Yatağan Kaymakam Vekili Veli Biçer’i ve Yatağan Orman İşletme Müdürü B. Doğan Demir’i ziyaret etti.

Demokrasinin hayata geçirilmesinde seçim sürecinde sükunetlerini korumalarından dolayı AK Parti Yatağan İlçe Başkanlığı’nı takdir ettiğini belirten Biçer, ziyaret dolayısıyla ilçe yönetimine teşekkür etti ve bundan sonraki seçimlerde son yaşanan gerginliklerin yaşanmamasını diledi.

Orman İşletme Müdürü Demir ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek AK Parti Yatağan İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu’na teşekkür ederken bundan sonraki siyasi yaşamlarında başarılar diledi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2014, 19:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68