AK Parti'den Yeni Müdürlere Ziyaret

AK Parti Yatağan İlçe Teşkilatı, geçtiğimiz günlerde yeni görevlerine atanan Yatağan Vergi Dairesi Müdürü Hüseyin Seyfi Sezen ve Yatağan Malmüdürü Hatice Uysal'ı makamında ziyaretti.

AK Parti'den Yeni Müdürlere Ziyaret
 AK Parti Yatağan İlçe Başkanı Mak. Müh. Mustafa Toksöz, beraberinde İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Şahbaz ve Yönetim Kurulu üyeleri Şükrettin Dören, Osman Koç, Ali Tekin ve İsmail Akbaş ile birlikte Yatağan Vergi Dairesi Müdürlüğü görevine atanan Hüseyin Seyfi Sezen'i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan AK Parti Yatağan İlçe Başkanı Toksöz, “Sizden önceki müdürümüz, ilçemize güzel hizmetlerde bulunarak ilçemizden ayrıldı. Sizin de en az onun kadar başarılı çalışmalara imza atacağınıza inanıyoruz. Yeni görevinizde başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu ve Yönetim Kurulu üyelerini tanıttı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müdür Sezen, konuklarına teker teker teşekkür etti.

AK Parti Yatağan İlçe Teşkilatı, Vergi Dairesi ziyaretinden sonra yine bir başka yeni atanan müdür olan Malmüdürü Hatice Uysal'ı makamında ziyaret etti ve Uysal'a yeni görevinde başarılar diledi. Müdür Uysal da “Bazı özel nedenlerden dolayı göreve biraz gecikmeli olarak başladım. Ancak kısa sürede pek çok tebriki kabul ettim. AK Parti Yatağan İlçe Başkanı Mustafa Toksöz ve yönetim kurulu üyelerine de gerçekleştirilen ziyaret nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2012, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96