AK Partili Vekilden Müdür Muavinine Ziyaret

AK Parti Ankara Milletvekili Muzaffer Atılgan dün Yatağan Orman İşletme Müdür Muavini Bekir Doğan Demir’i makamında ziyaret etti. Demir ile dostluklarının çok eskiye dayandığını belirten Muzaffer Atılgan; “Kendisini Bodrum’da görev yaptığı dönemden tanıyorum. Orada sürdürdüğü başarılı çalışmalarını şimdi de Yatağan’da sürdürüyor” dedi.

AK Partili Vekilden Müdür Muavinine Ziyaret
 Yıllarca siyasetin içinde yer alan ve şu anda AK Parti Ankara Milletvekilliği görevini yürüten Muzaffer Atılgan dün Yatağan Orman İşletme Müdür Muavini Bekir Doğan Demir’i işletme binasında ziyaret etti. 
Bekir Doğan Demir’i uzun süredir tanıdığını belirten Muzaffer Atılgan; “Kendisini Bodrum Merkez Şefliği görevini yürüttüğü dönemden tanıyorum. 
Bodrum’daki çalışmalarıyla dikkat çeken bir arkadaşımız. Şimdi ise Yatağan’da görev yaptığını öğrenince kendisini ziyaret etmek istedim. 
Kendisine ve Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü’ne çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullanırken, AK Partili Vekile teşekkür eden Müdür Muavini Bekir Doğan Demir; “Sayın vekilimize ziyaret nedeniyle teşekkür ediyorum. Kendisi Ankara merkez Altındağ Belediye Başkanlığı 
görevini de yürüttüğü gibi ANAP’ın kurucu başkan yardımcılarından. Ayrıca Göztepe Spor Kulübü’nde başkanlığını yapıyor. Bunun yanı sıra pek çok önemli görevi de aynı anda yürüten sayın Vekilimiz  ile Bodrum’da görev yaptığım sırada tanıştık. 
Kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum ve iyi dilekleri nedeniyle mutlu olduğumu belirtmek istiyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2013, 19:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman güvenç
Osman güvenç - 6 yıl Önce

ne akpartisi eski anap milletvekili kendisi :))

SIRADAKİ HABER