AK Parti’nin Yatağanlı tek adayından ziyaret

AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Mustafa Kılınçarslan, Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret etti.

AK Parti’nin Yatağanlı tek adayından ziyaret
 Aslen Yatağan’ın Katrancı Mahallesi’nden olan ve Marmaris’te restoran işletmeciliği yapan AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Mustafa Kılınçarslan, gazetemizi ziyaret ederek İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu ile görüştü.

Babasının, Topal Muhtar olarak bilinen Katrancı Mahallesi eski Muhtarı Hamdi Kılınçarslan olduğunu söyleyen Mustafa Kılınçarslan, kendisinin hizmet aşkı olan bir aileden geldiğini ve babasının ‘Halka hizmet, Hakk’a hizmet’ anlayışıyla Katrancı’ya çok sayıda hizmeti olduğunu belirtti.

Haziran ayındaki genel seçimler öncesinde, AK Parti’den Yatağanlı bir aday adayının çıkmaması üzerine, kamuoyunda partinin Yatağan’da yeteri kadar güçlü olmadığı hissi oluştuğunu kaydeden Kılınçarslan, “Bunun böyle olmadığını ispatlamak için büyüklerimizin ve teşkilatımızın iznini alarak bu yola çıktık” dedi.

Genel seçimlerde AK Parti’nin Muğla’dan en az 3 milletvekili çıkaracağını savunan Kılınçarslan, yaptığı konuşmada şöyle konuştu:

“Yeteri kadar oy alamadığımız Muğla’da, köylülerin ve turizmle uğraşan kesimin sorunlarını yakından biliyorum. Bu sorunların çözüme kavuşturulması için detaylı çalışmaların yapılmadığını gördüm. Aynı şekilde Yatağanımıza da her hangi bir katkının sağlanmadığını gördüğüm için milletvekilliğine aday oldum. Amacım, Yatağan’a ve Muğla’ya güzel hizmetlerde bulunmaktır. Başbakanımız ve Cumhurbaşkanımızın istediği, 400 milletvekili sayısına bir katkıda bulunabilirsek ne ala.”

Kılınçarslan’ın gazetemize gerçekleştirdiği ziyaret sırasında kendisine, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve partililer eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2015, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68