18 Temmuz 2018 Çarşamba

Bozarmut'ta iki araç birbirine girdi: 5 yaralı

Akalp, MAK Yedek Üyeliğine seçildi

Yatağan Avcılar-Atıcılar ve Amatör Balıkçılar Spor Kulübü Derneği Başkanı Ali Akalp, Ankara’da düzenlenecek Merkez Av Komisyonu’nun (MAK) yedek üyeliğine seçildi.

16 Mart 2018 Cuma 08:42
Bu haber 270 kez okundu
Akalp, MAK Yedek Üyeliğine seçildi

Yatağan Avcılar-Atıcılar ve Amatör Balıkçılar Spor Kulübü Derneği Başkanı Ali Akalp, Muğla’yı temsilen İzmir’de Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar 4. Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen Ege Bölgesi Merkez Av Komisyonu’na katıldı.

Akalp, buradaki toplantıda Türkiye Merkez Av Komisyonu’na katılabilmek için aday oldu. Yapılan seçimde, Ege Yaban Hayatı ve Avcılık Federasyonu ile Avcılık ve Av,Yaban Hayatı Koruma Konfederasyonu Başkanı Ersin Düzyol, Ankara’da gerçekleştirilecek Merkez Av Komisyonu üyeliğine seçilirken Düzyol’dan 1 oy eksik alan Akalp, yedek üyeliğe seçildi.

Akalp, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Muğla’yı Ege Bölgesi’nde en iyi şekilde temsil ettiğime inanıyorum. Bana destek veren Ege Bölgesindeki il temsilcilerine ve ilimde destek veren tüm avcı derneklerine şükranlarımı sunuyorum. Çalışmalarım kesintisiz devam edecektir. Avcılarımıza sorunlarının çözümü ve takibi için elimden geleni yapacağımı beyan ediyorum. Destekleri için herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV