Akbank'a Yeni Müdür

Kısa süre önce Akbank Yatağan Şubesi Müdürü olarak göreve başlayan Mehmet Şener'in başka bir bankaya transfer olmasının ardından, Akbank Yatağan Şubesi Müdürlüğü görevine Asil Ümit Et atandı.

Akbank'a Yeni Müdür
 Bankacılık kariyerine yıllar önce Akbank Yatağan Şubesi'nde gişe görevlisi olarak başlayan ve geçtiğimiz günlerde Yatağan Şubesi'ne müdür olarak dönüş yapan Mehmet Şener görevinden istifa ederek, Yapı Kredi Bodrum/Halikarnas Şubesi'nde Müdür olarak göreve başladı. 
Mehmet Şener'in görevinden ayrılmasının ardından Akbank Yatağan Şubesi Müdürlüğü görevine ise 18 yıllık kariyeriyle dikkat çeken Asil Ümit Et atandı. 
Daha önce Konya Ereğli ve Denizli'de görev yapan Asil Ümit Et, Yatağan'ın gelişen bir ticari potansiyele sahip olduğunu belirterek; “İlk izlenimlerime göre Yatağan'da özellikle mermer sektörü büyük gelişme kaydetmiş. Daha önce görev yaptığım bölgelerde de mermer sektörüyle çalıştık. Bu nedenle bu sektöre yabancı değilim. Ayrıca, Yatağan refah seviyesi yüksek bir ilçe olarak dikkat çekiyor. Amacımız ilçeye en iyi hizmeti en kolay yoldan sunabilmek” dedi  ve Yatağan hakkındaki ilk izlenimlerini de paylaşarak; “Yatağan halkı gayet sıcak kanlı. Tebrik ziyaretleri gelmeye başladı. Gösterilen ilgi ve alakadan dolayı herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 
Görevinden ayrılmasının ardından bilgi aldığımız eski Şube Müdürü Mehmet Şener ise; “Yatağan benim ilk göz ağrım ve kariyerime başladığım Yatağan Şubesi'ne farklı bir pozisyonda dönüş yapmak benim için çok özel bir deneyim oldu. Ancak eş durumu gibi bazı ailevi meseleler nedeniyle bu kararı vermek zorunda kaldım. Bu kararımın anlayışla karşılanacağını düşünerek saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu. 
Bilindiği üzere, Mehmet Şener bankacılık kariyerine 1999 yılında Akbank Yatağan Şubesi'nde başlamış, çeşitli şubelerde görev yaptıktan sonra yaklaşık 1 ay önce Yatağan Şubesi'ne Müdür pozisyonunda dönüş yapmıştı.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2013, 20:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER