AKIN, “YÜZÜMÜN AKIYLA GİDİYORUM”

AKIN, “YÜZÜMÜN AKIYLA GİDİYORUM”

AKIN, “YÜZÜMÜN AKIYLA GİDİYORUM”

GELİ Müessese Müdürlüğü görevinden istifa ederek Ankara'ya müşavir olarak atanan Yüksel Akın veda ziyaretlerinde bulundu.

GELİ (Güney Ege Linyit işletmeleri) Müessese Müdürlüğü'nün çeşitli birimlerinde Mühendislik, Åžube Müdürlüğü, Müdür yardımcılığı görevlerinde bulunduktan sonra, 6,5 yıldır GELİ Müessese Müdürü olarak Yatağan'da görev yapan Yüksel Akın,  bazı kurum ve kuruluşlara veda ziyaretlerinde bulundu.

Geçtiğimiz Salı günü Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık ve birçok kurum ve kuruluşa veda ziyaretinde bulunan Yüksel Akın gazetemizi de ziyaret etti.

Belediye Başkanı H. Haşmet Işık; “Yüksel bey ile ilişkilerimiz çok iyi idi hiçbir zaman kapısından dönmedik. Kendisi ile dostluğumuz devam edecektir. Kendisine yeni görev yerinde de başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

GELİ Müessese Müdürlüğü görevinden istifa ederek Ankara'ya müşavir olarak atanan Yüksel Akın; “Bende sayın belediye başkanımızı hiç unutmayıp dostluğumuzu devam ettireceğim.  Burada görev yaptığım süre içinde çok iyi ilişkilerimiz oldu. Bir devlet görevlisi olarak herkes eşit mesafede yaklaştım. Vicdanım rahat yüzümün akıyla ayrılıyorum” dedi.

GAZETEMİZİ DE ZİYARET ETTİ.

GELİ Müessese Müdürlüğü görevinden istifa ederek Ankara'ya müşavir olarak atanan Yüksel Akın, aynı gün gazetemizi de ziyaret ederek veda etti.

Burada Demeç ve Yatağan gazeteleri imtiyaz sahibi Ferit Topaloğlu, Demeç Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Mustafa Aktaş ve Yatağan Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Cavit Yıldım ile bir süre sohbet etti.

Akın; “Gazete olarak doğruları yazarak şahsıma verdiğiniz destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Görevim süresince hep doğru iş yapmak için çalıştım.  Bu günde veda ziyaretlerinde bulunuyorum önümüzdeki günlerde Ankara'ya taşınarak müşavir olarak göreve başlayacağım” dedi.

Demeç ve Yatağan gazeteleri imtiyaz sahibi Ferit Toploğlu; “Bu anlamlı ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Yatağan'da kaldığınız süre içersinde onurlu bir görev yaptığınıza inanıyoruz. Muhabirlerimiz her zaman GELİ'ye girip çıkmada bir zorluk yaşamadı.  Yeni görev yerinizde de başarılarınızın devamını diliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68