Ali Akalp Aday adaylığını açıkladı

7 Haziran genel seçimleri süreci hızla devam ederken, partilerin aday adayı sayıları da giderek artıyor. 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) aday adayı olan Ali Akalp adaylığını parti binası önünde açıkladı.

Ali Akalp Aday adaylığını açıkladı

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde CHP’den Milletvekili aday adayı olan Ali Akalp CHP Yatağan ilçe binası önünde düzenlenen törenle aday adaylığını açıkladı.

Akalp geçtiğimiz hafta içinde CHP Genel Merkezi’ne giderek aday adaylığı başvurusunu yaparak adaylık alındı belgesini Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’dan aldı. Ali Akalp’in CHP Yatağan ilçe binası önünde düzenliği aday adaylığı açıklamasına İlçe Başkanı Kamil Genek ve partililer katıldılar.

‘Destek sizde, hizmet benden’ ilkesi ile aday adayı olduğunu açıklayan Akalp bir açıklama yaptı.

“Altı Ok çizgisinden hiç çıkmadım!”

Atatürk ilke ve devrimlerinden hiçbir zaman çıkmadığı ifade eden Akalp; “Sendikacılığa başlamadan önce, işyerinde işçi olarak çalışırken, Halkçı Parti ve SODEP’in birleşmesiyle kurulan SHP’de İlçe Sekreteri olarak görev yaptım. O dönemde 1000 üye kaydederek katkım oldu. İki defa SHP ve CHP’de Yatağan İlçe Başkanlığına aday oldum. 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Yatağan Belediye Başkanlığı Aday Adayı oldum.

Ben, İşçinin, Memurun, Esnafın, İşsizin, Emeklinin, Çırakların, Köylünü Çiftçinin, Çobanın, Ev Hanımının, Öğretmen ve Öğrencilerin, Genç Yaşlı, Engelli ve Özürlülerin ve Tüm İnsanımızın ve Tüm Partililerimizin Temsilciliğine Talibim. Destek sizden, görev benden…” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2015, 21:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
yılmaz
yılmaz - 7 yıl Önce

valla yazık.

SIRADAKİ HABER

banner68