ALİ BOÄžA'NIN PROGRAMI YOÄžUN GEÇTİ

ALİ BOÄžA'NIN PROGRAMI YOÄžUN GEÇTİ

ALİ BOÄžA'NIN PROGRAMI YOÄžUN GEÇTİ

Geçtiğimiz pazartesi günü Yatağan'a gelerek ziyaret ve incelemelerde bulunan Ak Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toksöz ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte sırasıyla, Bozar-mut Belediyesi, Kafaca Kaplancık Köyü, Yava Köyü, yerel gazeteler, Yatağan Kaymakamlığı, Devlet Hastanesi, Tes-İş Sendikası,  Orman İşletme Müdürlüğü, Turgut Belediyesi ve Osman Hamdi Bey Konağını ziyaret etti.

Ak Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa geçtiğimiz pazartesi günü yaptığı Yatağan ziyaretinde birçok yeri ziyaret etti. Yoğun geçen programda Ali Boğa, Bozarmut Beldesi, Kafaca Kaplancık Köyü, Yava Köyü, yerel gazetelerden sonra sırasıyla,  Yatağan Kaymakamlığı'na vekâlet eden Vali Yardımcısı Dr. Mestan Yayman'ı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Görüş alışverişinde bulundu.  Boğa, bu ziyaretin ardından Yatağan Devlet Hastanesi,ne giderek Başhekim Esin Nebioğlu ve diğer hastane yetkilileriyle bir süre görüştü, bilgi aldı ve hastaları ziyaret etti.

Ali Boğa, Tes-İş Sendikası Åžube Başkanı Fatih Erçelik ve yönetim kurulu üyelerini de ziyaret ederek bir süre sohbet etti.  Sendika yetkilileri, Ali Boğa,ya, özelleştirme, taşeron işçileri ve iş yerlerine acil kadrolu personel alınması konusundaki sıkıntılarını dile getirdiler.

Boğa buradan Yatağan Orman işletme Müdürlüğüne atanan H. Hakan Zeybek'i makamında ziyaret edip hayırlı olsun dedikten sonra Turgut Belediye Başkanı Salih Özen'i ziyaret etti. Bir süre önce MHP,den istifa ederek AK Parti,ye geçen Turgut Belediye Başkanı Salih Özen, belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi ve taleplerini bildirdi. Ali Boğa son olarak Osman Hamdi Bey Konağını ziyaret etti.  Buradaki tablo ve eski malzemeleri inceleyen Ali Boğa, turizmi iç kesimlere çekmek, 12 aya yaymak ve çeşitlendirmek için çalışmalarımız devam edecek” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68