banner80

Ali Çoban; “Bir Dönem Daha Göreve Talibim”

Dere Mahallesi Muhtarı Ali Çoban tekrar aday olduğunu açıkladı. İhtiyar heyeti aza adayları ile birlikte mahalleleri için en iyi şekilde hizmet edeceklerini belirten Muhtar Çoban; “Mahallemize hizmet için bir dönem daha göreve talibim” dedi.

Ali Çoban; “Bir Dönem Daha Göreve Talibim”
Dere Mahallesi Muhtarı Ali Çoban 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri’nde tekrar aday olduğunu açıkladı. İhtiyar heyeti aza adayları Aytekin Zeybek, Cemal Koca, Serdar Eren, Şakir Şener, Ömer Akyol, Önder Onaran, Hakan Kabakçı ve Nurol Düzgün’den oluşuyor. Dere Mahallesi Muhtarı Ali Çoban aza adayları ile birlikte mahalleye en iyi hizmet gelmesi için bir dönem daha göreve talip olduğunu belirterek; “Mahallemizde 3 dönem azalıktan sonra şuanda 4’üncü muhtarlık dönemi içindeyim. 1984 yılından bu yana mahallemize hizmetlerimiz oldu. Halkımızdan gelen talepler doğrultusunda yeni seçimlerde tekrar adayım. Bugüne kadar destelerini esirgemeyen mahalle halkıma teşekkür ediyorum. Mahallemize hizmet için bir dönem daha göreve talibim. Gelen talepler doğrultusunda resmi kurumlar ile mahalle halkımız arasında köprü vazifesi yapmaktayım. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da mahallemizden gelen talepleri gerek belediye gerekse diğer resmi kurumlara aktararak mahalle halkımızın hizmet almasını sağlamaya devam edeceğim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2014, 18:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
ziyaretçi
ziyaretçi - 7 yıl Önce

gençlerin elinde sihirli değnek mi var ne yapabilecek başbakan seçilmiyor sonuçta.illa muhtar olmak isteyen varsa meydan herkese açık.

Dereli
Dereli - 7 yıl Önce

ali̇ muhtar iyi bir i̇nsan 15 yıl hizmet yaptı kendisine teseklür ederiz ama artık gençlerin önünü açmalıydı..

ercan
ercan - 7 yıl Önce

yeter artık muhtar ya 1 dönem daha olmaz.gençlere fırsat verin biraz

SIRADAKİ HABER

banner68