Ali Irgat, CHP’den aday adaylığını açıkladı

Ali Irgat, CHP Yatağan İlçe Başkanlığı önünde yaptığı açıklamayla, Muğla milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Ali Irgat, CHP’den aday adaylığını açıkladı
 Yeminli Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi Ali Irgat, CHP Yatağan İlçe Başkanlığı önünde gerçekleştirdiği basın açıklamasıyla CHP’den Muğla milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Irgat, hedefinin meclise giren ilk Yatağanlı CHP’li vekil olmak olduğunu belirtti.

Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, CHP Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek, CHP’li belediye meclis üyeleri ile partililerin katılımıyla düzenlenen basın açıklamasında Irgat, projelerini anlattı.

Konuşmasına, kendini tanıtarak başlayan Irgat, AK Parti hükümetinin ekonomi politikalarını eleştirdi. AK Parti iktidarının, vatandaşlara kömür ve mutfak malzemeleri dağıtarak sosyal devlet anlayışını, sadaka devleti anlayışına dönüştürdüğünü savunan Irgat, “Bu gidişe dur demenin zamanı gelmiştir. Bu zaman 7 Haziran 2015'tir. Bizler 7 Haziran’da herkesi kucaklayarak, dostluk ve kardeşlik duyguları içerisinde partimizi iktidara taşıyacağız” şeklinde konuştu.

Partililere hitaben konuşan Irgat, projelerini anlatırken, bu zamana kadar CHP’den Yatağanlı milletvekili çıkmadığını hatırlattı.

Irgat, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Gelin bu sefer bu işi parti ayrımı yapmaksızın, tüm insanımızı kucaklayarak, el ve gönül birliği içerisinde birlikte başaralım. Başaralım ki, Yatağanımızı hak ettiği yerlere birlikte taşıyalım. Buraya; keskin, öfkeli, popülist söylemler içeren sözler söylemeye gelmedim. Sizin içinizden biri olan kardeşinizi milletvekili seçerek temsil yetkisi verirseniz, güzel Yatağanımız için öncelikle hep beraber neler yapmamız gerektiğini anlatacağım.”

 

 

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2015, 21:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
haydar
haydar - 7 yıl Önce

yatağanlılar olarak iki alimizi destekliyoruz. önce can sonra canan. ulalı mustafa uladan alsın oyları. yatağanlı delege gereğini yapacaktır

dasdas
dasdas - 7 yıl Önce

mustafa öztürk !!

SIRADAKİ HABER

banner68