Alkışlar Yatağan polisine! 3 ayda 55 aranan şahıs yakalandı

Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından aranan şahısların yakalanmasına yönelik sürdürülen çalışmalar kapsamında son 3 ay içerisinde 55 aranan şahsın yakalandığı öğrenilirken, polislerin özverili çalışmaları vatandaşlar tarafından da takdirle karşılandı.

Alkışlar Yatağan polisine! 3 ayda 55 aranan şahıs yakalandı

Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlilerinin ilçede huzur ve güvenin en üst seviyelere taşınması için sürdürdükleri çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor. Bir taraftan Yatağan Kaymakamlığı koordinesinde yeni tip koronavirüs (Kovid -19) salgın hastalığı ile etkin mücadele konusunda alınan tedbirlerin denetlenmesinde yoğun mesai harcayan polisler diğer taraftan da aranması olan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalara da ağırlık veriyor.

Bu bağlamda Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından aranan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalar aralıksız sürdürülüyor. Sürdürülen çalışmalar kapsamında son 3 ay içerisinde ifadeye yönelik aranan şahıslarla birlikte toplam 55 şahsın yakalanarak adli makamlara sevk edildikleri öğrenlirken, yakalanan şahısların içerisinde 3 şahsın da 10 yıl üzerinde hapis cezası bulunuyor.

Yetkililer Yatağan ilçesinin Türkiye’nin en güvenli ilçeler arasındaki yerinin en üst sıralara çekilmesi için çalışmaların aralıksız olarak devam edeceğini belirttiler. Polisler suç ve suçlulara karşı olan kararlı ve özverili çalışmaları ise Yatağan halkı tarafından takdirle karşılanıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68