Allah'ınızı Severseniz Bırakın Bu İşleri

Allah'ınızı Severseniz Bırakın Bu İşleri

Allah'ınızı Severseniz Bırakın Bu İşleri

Bakıyorum da herkes “klavye delikanlısı” olmuş. Her gün farklı isimlerde facebook profilleri açılarak propaganda ve lekeleme çalışmaları yapılıyor.

Anlam veremediğim bir şey vardır ki o da, madem haklı bir davan var, o zaman çık göstere göstere yap çalışmalarını. Öyle gizli kapaklı kapıların ardından birilerini lekelemekle ya da birileri için propaganda yapmakla olmuyor bu işler.

İlçemizi ilgilendiren konuların konuşulduğu facebook profillerini açanların amaçları belli. Ya gizliden gizliye birilerini destekliyor ya da gizliden gizliye birilerine çamur atıyor. Ben şu ana kadar 6-7 tane facebook profili ve sayfası gördüm, ki bunlar, sanırım AK Parti, CHP ve MHP,li partililerin veya muhaliflerinin açmış olduklarıdır.

Bunlara tavsiyem, kapalı kapılar ardında çalışmalar yürüteceğinize göğsünüzü gere meydanlarda çalışın.

Özellikle bir tanesinde denk geldiğim olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Amacı tamamen belli olan ve sözde “haber” amaçlı açılan bir profili yöneten vatandaşımız özene bezene hazırladığı lekeleme iletilerini facebook,ta paylaşıyor. Nedense lekelemek istediği sadece bir kesim var, geri kalan kesimle ilgili hiç olumsuz bir ileti yazmıyor. Sonra da çıkmış ülkücülükten, MHP,lilikten falan bahsediyor.

Bu vatandaşa Başbuğ Alparslan Türkeş ve Dr. Devlet Bahçeli,nin şu güzel vecizesini hemen söyleyeyim; “Ülkücü, Milliyetçi Hareket,te olur!” Yani ne Anap,ta, ne AK Parti,de, ne de CHP,de olmaz! Ayrıca ülkücü, mert ve cesur olur, kimseyi sırtından vurmaz ve gizli kapaklı işler çevirmez. Göğsünü gere gere lafını da eder, çalışmalarını da yapar...

Bu tür çalışmalar hem diğer partilerin eline koz verir hem de birlik ve beraberliği baltalar... Sadece MHP için değil tabii ki de, AK Parti ve CHP için de aynı şeyler geçerli...

Ülkenin giderek kutuplaşmaya gittiği şu dönemlerde güzel destek oluyorsunuz, aferin sizlere...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90