banner80

“AMAÇ NE POLİTİKA, NE SİYASET, SADECE HİZMET!”

Turgut Mahallesi Muhtar Adayı Arif Ali Afat bir açıklama yaparak amacının politika veya siyaset olmadığını, amacının sadece hizmet olduğunu belirtti.

“AMAÇ NE POLİTİKA, NE SİYASET, SADECE HİZMET!”
 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi öncesinde seçim çalışmaları sürerken Belediye Başkanlığı seçimlerinin yanı sıra mahalle muhtar adaylıklarında da rekabet kızışmaya başladı.

Turgut Mahallesi Muhtar Adayı Arif Ali Afat, bir açıklama yaparak amacının politika veya siyaset olmadığını, amacının sadece hizmet olduğunu belirtti.

Afat, yaptığı açıklamada; “Turgut Mahalle halkına hizmeti kutsal bir görev saydım. Bizler geçmişten bugüne, sadece rahat ve huzur içinde yaşayacak bir dünya istedik. Bu ortamı oluşturabilecek niteliklere sahip olduğumu düşünerek, halkın tercihiyle tekrar mahalle muhtarı seçildiğimde halkımıza en iyi hizmeti muhtarlık bürosu açarak, mahalle halkımın istek ve sorunlarını Yatağan Belediyesi ve mülki idare amirlerine ileterek halkımızın sözcüsü olacağım.

Daha önce 4 mahalle muhtarı ile çalışırken idare ve yönetim daha kolaydı. Şimdi tek bir mahalle muhtarlığı olduğu için görevimizin ve sorumluluğumuzun bilincinde olup daha içten ve özveriyle bu görevde Turgut Mahalle halkına hizmet yarışında bende varım diyorum.

Bilgi, beceri ve güçlü aza ekibimle saygıdeğer Turgut Mahallesi halkına bu görev süresince günün 24 saati bir nefes kadar yakınınızda olacağımı belirterek, 30 Mart yerel seçimlerinin tüm ülkemiz adına şimdiden hayırlı olması ve hep birlikte, el ele mutlu, huzurlu bir geleceğe yürümeyi diliyorum” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2014, 22:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68