Åžampiyon Cumhuriyet İ.Ö.O.

Åžampiyon Cumhuriyet İ.Ö.O.

Åžampiyon Cumhuriyet İ.Ö.O.

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve pazartesi günü başlayan 2011-2012 Eğitim-Öğretim Sezonu Yatağan Küçük Erkekler Futbol İlçe Birinciliği müsabakaları sona erdi. Dün oynanan birincilik maçıyla Cumhuriyet İ.Ö.O., Yatağan Birincisi oldu.

2011-2012 Eğitim-Öğretim Sezonu Yatağan Küçük Erkekler Futbol İlçe Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu Küçük Erkekler Futbol İlçe Birinciliği'ne, ilçemizden altı takım katıldı. A Grubu'nda; Atatürk İ.Ö.O., TEK Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O., Turgut Åžehit Güngör İ.Ö.O. mücadele ederken, B Grubu'nda ise Cumhuriyet İ.Ö.O., Kıbrıs İ.Ö.O. ve Bozüyük İ.Ö.O yer aldı.

Geçtiğimiz perşembe günü, Kaya Köstepen Åžehir Stadı'nda saat 10.00'da başlayan mücadelelerle finale kalan takımlar belli oldu. Ardından, dün, oynanan müsabakalarla ilçe birincisi, ikincisi ve üçüncüsü belli oldu.

Dün, saat 10.00'da Yatağan Kaya Köstepen Stadı'nda oynanan üçüncülük maçında Kıbrıs İ.Ö.O ile TEK Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O karşı karşıya gelirken, Kıbrıs İ.Ö.O. rakibini 1-0 yenerek Yatağan İlçe Üçüncüsü oldu.

Ardından saat 11.00'de oynanan Cumhuriyet İ.Ö.O.-Atatürk İ.Ö.O. müsabakasında Cumhuriyet İ.Ö.O. rakibini 1-0 yenerek Yatağan İlçe Birincisi oldu. Bu sonuçla, Atatürk İ.Ö.O. Yatağan İlçe İkincisi oldu.

Turnuvanın birincisine ve üçüncüsüne kupalarını, Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz verirken, ikinciye kupasını, Yatağan İlçe Milli Eğitim Åžube Müdürü Åžeref Batur verdi.

Kupa töreninden sonra birbirlerini kutlayan sporcular, öğretmenleriyle beraber hatıra pozu verdi.

Cumhuriyet İ.Ö.O., Muğla'da düzenlenecek olan 2011-2012 Öğretim Yılı Küçükler Futbol İl Birinciliği turnuvasında ilçemizi B Grubu'nda temsil edecek. Temsilcimizin ilk maçı, 1 Mart 2012'de Muğla Åžehir Stadı'nda Kavaklıdere İlçe Birincisi ile olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95