banner80

Anaokulu Öğrencilerine Polisliği Anlattılar

Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Sinanbey İlk Okulu’nu ziyaret eden Yatağan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, anaokulu öğrencilerine polisliği anlattı.

Anaokulu Öğrencilerine Polisliği Anlattılar
 Türk Polis Teşkilatı'nın 169. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Yatağan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nce Yatağan’da bir dizi etkinlik düzenleniyor. Bu etkinlikler kapsamında Yatağan İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Özher ve beraberindeki polis memurları, Yatağan Sinanbey İlk Okulu’nu ziyaret ederek anaokulu öğrencileriyle bir araya geldi.

Anaokulu öğrencilerine polisliği anlatan ve Özher ve polis memurları, öğrencilerin merak ettiği sorulara da cevap verdi. Etkinlikler hakkında bilgi veren Özher, hafta boyunca çeşitli etkinlikler düzenlediklerini, etkinlikler kapsamında Sinanbey İlk Okulu’nda öğrencilerle bir araya geldiklerini belirtti.

Polis Haftası etkinlikleri kapsamında bugün(Çarşamba) Yatağan Açık Pazaryeri’nde şehit aileleri ve yakınlarına burs sağlayan Polis Eşleri Kaynaşma-Yardımlaşma Derneği(PEKAY) tarafından kermes düzenleneceği öğrenildi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2014, 18:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68