Ankara’da Sürpriz Karşılaşma

Babasının görevi nedeniyle bir dönem Yatağan’da yaşayan CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, Ankara ziyareti sırasında karşılaştığı Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık ile görüşerek Yatağan hakkında bilgiler aldı.

Ankara’da Sürpriz Karşılaşma
 1990’lı yıllarda babası Mustafa Salıcı’nın Yatağan’da Tapu Sicil Şefi olarak görev yapması nedeniyle 2 yıla yakın süre ilçemiz Yeni Mahalle 185. Sokak’taki evde ikamet eden Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, seçim süreciyle ilgili çalışmalar kapsamında Ankara’ya gerçekleştirdiği ziyaret sırasında karşılaştığı Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık ile bir süre sohbet ederek Yatağan hakkında konuştular.

Oğuz Kaan Salıcı’nın babası Mustafa Salıcı, annesi Gönül Salıcı ve kız kardeşi Şule Salıcı ile birlikte 2 yıla yakın Yatağan’da ikamet ederken Oğuz Kaan Salıcı’nın CHP içerisindeki etkinliğinin de bu yıllarda arttığı öğrenildi.

Bu karşılaşmadan duyduğu memnuniyeti dile getiren Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, “İstanbul İl Başkanımız ile Genel Merkez’de karşılaştık. Kendisi bizleri karşısında görünce bir hemşerisi gibi sıcak tavırlar sergiledi ve bu tavırları bizi çok mutlu etti. Kendisi Yatağan halkına selamlar ileterek, Yatağan’ın kendisi için ayrı bir yere sahip olduğunu söyledi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2014, 18:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan karataş
hasan karataş - 6 yıl Önce

bu tesadüf olamaz mutlaka danışıklıdır. mesut günay bilmiyormudu salıcını yatağanda kaldığını yoksa mesut beyde görüştümü ama medyaya yansıtmadı. haşmet bey kadar uyanık değil demekki.

SIRADAKİ HABER