Antalya MÜSİAD’dan Muğla’ya ziyaret

MÜSİAD Antalya Şubesi, Muğla Şubeyi ziyaret ederek sektörler arası işbirliğini geliştirilmesi için ön çalışma yapma fırsatı yakaladılar.

Antalya MÜSİAD’dan Muğla’ya ziyaret
 MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Resul Lekesiz ve yönetim kurulu üyeleri önceki gün MÜSİAD muğla Şubesini ziyaret ederek Şube Başkanı Sayim Akdeniz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldiler. MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Resul Lekesiz ziyarette yaptığı konuşmada, Muğla’da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Antalya ve Muğla’nın en güçlü sektörü olan turizm konularında değerlendirme ve tecrübe paylaşımlarında bulunma fırsatı bulduk” dedi.

Muğla MÜSİAD Şube Başkanı Sayim Akdeniz ise yaptığı konuşmada, işadamları olarak bölgesel ticari işbirliklerin geliştirilmesinin önemini vurgulayarak, Antalya Şube Başkanını Muğlada ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile gitirerek, bölgesel işbirliklerin geliştirilmesinin gereğinin önemine vurgu yaptı.

MÜsiad Antalya Şube Başkanı Resul Lekesiz ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri, Hasan Demir, Ramazan Kalken, Murat Menzilcioğlu, Mücahit Polat, Mesut Torun, Tayfun Bayar, Süleyman Bilkay, Ercan Turgut, Bariş Şenoğlu, Hifzullah Şahbaz,Hüseyin Kadioğlu’da ziyarette hazır bulundular.

 

 

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2013, 19:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68