Antalyaspor ve Fethiyespor’dan Yatağansporlu Futbolculara Davet

Antalyaspor ve Fethiyespor A2 takımları, Yatağanspor’da top koşturan 4 oyuncuyu deneme kampına davet etti.

Antalyaspor ve Fethiyespor’dan Yatağansporlu Futbolculara Davet
 Spor Toto Süper Lig’den bu yıl PTT 1. Lig’e düşen Antalyaspor’un A2 takımının futbolcu izleme ekibi, Muğla Süper Amatör Ligi’nin 2013-2014 Sezonu’nda başarılı bir performans sergileyen Yatağansporlu futbolcular Görkem Küçük ve Emin Karataş’ı Antalya’da yapılacak olan kampa davet etti.

PTT 1. Lig’den bu yıl Spor Toto 2. Lig’e düşen Fethiyespor’un A2 takımının futbolcu izleme ekibi ise, yine aynı şekilde Muğla Süper Amatör Ligi’nin 2013-2014 Sezonu’nda başarılı bir performans sergileyen Yatağansporlu futbolcular Aykut Çakır ve Muhsin Gürhan’ı Fethiye’de yapılacak olan kampa davet etti.

Yatağanspor Futbol Koordinatörü Hüseyin Çolak, menajerler aracığıyla futbolcuların Antalyaspor ve Fethiyespor’a tavsiye edildiği ve takımların futbolcu izleme ekipleri tarafından futbolcuların beğenilerek kamplara davet edildiğini söyledi.

Kamplarda başarılı performans göstermeleri durumunda takımların kadrolarına dahil olacak futbolcuların Kaya Köstepen Şehir Stadı’ndaki antrenmanları sırasında ziyaret eden Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, futbolcuları kutlayarak kamplarda başarılı olmalarını diledi.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2014, 19:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68