banner80

Aranan 3 şahıs, Yatağan’da yakalandı

Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlileri bir taraftan yeni tip koronovirüs (Kovid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele konusundaki kararlı denetimlerini sürdürürken, diğer taraftan da aranmaları ve yakalamaları olan şahısları tek tek yakalıyorlar.

Aranan 3 şahıs, Yatağan’da yakalandı

Bilindiği gibi Yatağan ilçesinde büyük bir kararlılıkla sürdürülen yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında gerçekleştirilen denetimler hız kesmiyor. Bu bağlamda İlçe Kaymakamlığının koordinesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Belediye Başkanlığı, İlçe Tarım Müdürlüğü ve İlçe Sağlık Müdürlüğü görevlileri tarafından ilçe merkezinde gerçekleştirilen denetimler büyük bir kararlılıkla sürdürülüyor. Yapılan denetimlerin büyük kararlılıkla gerçekleştirildiği ise tedbirlere uymayanlara yazılan çok sayıdaki cezadan belli oluyor.

Bir taraftan Kovid-19 salgın hastalığı ile etkin mücadele konusundaki kararlı denetimlerini sürdüren Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlileri, diğer taraftan da aranmaları ve yakalamaları olan şahısları tek tek yakalayarak ilçesinin daha da güvenli ilçe olması için çalışıyor.

Yatağan Emniyet Müdürlüğü, Suç Araştırma ve Soruşturma Büro Amirliği görevlileri tarafından aranması olan şahısların iş ve adreslerini tespit ederek, tek tek yakalıyorlar. Son olarak polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde, Tutak ilçesinde işlediği bir suçtan dolayı aranmakta olan Ş. T. isimli şahıs, Yatağan ilçesinde işlediği bir suçtan dolayı aranmakta olan M.T. isimli şahıs, yine Yatağan ilçesinde işlediği bir suçtan dolayı aranmakta olan E.G. isimli şahıs olmak üzere toplam 3 şahıs yakalandı.

Aranmaları olduğundan dolayı yakalanan 3 şahıs, haklarında Yatağan Polis Merkezi Amirliğindeki işlemlerin ardından sevk edilerek cezaevine teslim edildi. Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlilerinin suç ve suçlularla mücadelesindeki kararlılığı vatandaşların da haklı takdirini kazanıyor.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68