banner80

Aranan şahıs “Şok Uygulama”da yakalandı

Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından yapılan şok uygulamalarda aranan bir şahıs yakalandı.

Aranan şahıs “Şok Uygulama”da yakalandı

Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından ilçede güvenlik ve asayişin en üst seviyelere taşınması amacıyla çalışmalar başarılı bir şekilde sürdürülüyor. Bu bağlamda ilçenin değişik yerlerinde ve farklı zamanlarda şok uygulamalar gerçekleştirildi. Resmi ve sivil ekiplerin katılımıyla gerçekleştirilen şok uygulamalar esnasında yaya vatandaşların yanı sıra araçlar, araç sürücüleri ve araçların içerisinde seyahat etmekte olan yolcular tek tek kontrol edildi.

Yapılan kontrollerde aranması olan bir şahıs yakalanarak gözaltına alınırken, hakkındaki Yatağan Polis Merkezi Amirliğindeki işlemlerin tamamlanmasının ardından adli makamlara sevk edileceği öğrenildi. Ayrıca kurallara uyulmaması sebebiyle 6 bin 120 lira idari para cezası uygulandığı öğrenildi.

Yetkililer bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında denetimlerin büyük bir kararlılıkla sürdürüleceğini, başta maske takılması ve sosyal mesafe kullarına uyulması olmak üzere alınan tedbirlere uymayanlara adli ve idari işlemlerin yapılıp, para cezalarının yazılacağını belirttiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68