Ares Net, “Burada internet çekmiyor” dedirtmiyor

Yatağan ilçesinde hizmet veren ve ilçenin ilk ve tek lisanslı internet firması Ares Net İnternet İletişim Haberleşme Şirketi, özellikle pandemi sürecinde evinden çalışan ve eğitim gören vatandaşların, imdadına koşuyor.

Ares Net, “Burada internet çekmiyor” dedirtmiyor

Yatağan’da yaklaşık 4 yıldır internet hizmeti veren Yatağan’ın ilk ve tek lisanslı internet firması olan Ares Net İnternet İletişim Haberleşme Şirketi temsilcileri Yatağan ve çevresinde en ücra köşeler dahil olmak üzere birçok yere hizmet ulaştırıyor.

Konak Mahallesi Atatürk Caddesi PTT yanında hizmet veren Ares Net ortaklarından Ali Gök, “Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi döneminden dolayı öğrencilerimiz maalesef okullarından uzak kaldılar. Eğitim-öğretim hayatına uzaktan eğitim yoluyla devam etmeye başladılar. Biz bu dönemde gördük ki hakikaten iletişimden ve altyapıdan uzak birçok bölgemiz var. Ares Net olarak hemen hemen her uç kesime ulaşmaya ve elimizden gelenin en iyisini yaparak hizmet vermeye çalıştık. Bu süreçte bizden birçok konuda desteğini esirgemeyen Yatağan Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Toksöz’e ve belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.

Biz Ares Net olarak içinde bulunduğumuz bu süreçte ticareti ikinci planda bırakıp gücümüzün yettiği kadar bütün noktalara ulaşmaya çalıştık. Çocuklarımızın o an ki mutluluğu ve sevinci bizim için daha önemlidir. Kotasız, sınırsız ve taahhütsüz internetin adresi Ares Net. Ares Net’le evde kal Yatağan.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68