ASKF’den Yatağan’a 6 ödül

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından düzenlenen 2014 – 2015 spor sezonun en iyileri ödül töreninde Yatağan’a 6 ödül geldi. Yatağan Demeç Gazetesi, amatör spora en fazla yer ve önem veren gazete olarak ödüle layık görüldü.

ASKF’den Yatağan’a 6 ödül
HABERİN GALERİSİ
ASKF Ödülleri

ASKF Ödülleri

 Muğla Amatör Spor Kulüpleri federasyonu (ASKF) tarafından bu yıl yirmi ikincisini düzenlenen ödül töreninde ödüller sahiplerini buldu. Katılım çok yüksek olduğu geceye 14 dalda 125 ödül dağıtıldı.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ödül törenine, Muğla Valisi Amir Çiçek, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Özfidan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Menteşe Kaymakamı Zeki Aslan, , Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Mansur Harmandar, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Karakuş, kulüp başkanları, antrenörler ve sporcular katıldı.

Törende, U-16 Ligi A Grubu ve Play-Off Şampiyonu Yatağanspor U-16 futbol takımı, U-14 Ligi A Grubu şampiyonu Yatağanspor U-14 futbol takımı ve U-13 Ligi B Grubu ve Play-Off A Grubu şampiyonu Yatağanspor U-13 futbol takımı ödüle layık görüldü. Yıldızlar Serbest Grekoromen Güreş Dünya Şampiyonası beşincisi Yatağansporlu güreşçi Deniz Kayar en başarılı sporcu, Kayar’ın antrenörü Ayhan Deniz ise en başarılı antrenör olarak ödül almaya hak kazandı. Öte yandan Yatağan Demeç Gazetesi, amatör spora en fazla yer ve önem veren gazete olarak ödül aldı.

Renkli görüntülerin sahnelendiği ödül töreni, Muğla ASKF Başkanı Mehmet Top’un açılış konuşmasıyla başladı. Muğla Valisi Amir Çiçek, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz’ın günün anlam ve önemi ile ilgili konuşmaları sonrasında yapılan ödül töreninde 2014 – 2015 sezonun en başarılı takımlarına, şampiyon takımlara, en centilmen takımlara, en başarılı il temsilcilerine, en başarılı antrenörlere, en başarılı hakemlere, en başarılı saha komiserlerine, en başarılı sporcularına, gol kralına, en iyi kaleciye ve amatör spora yer ve önem veren basın kuruluşlarıyla en iyi spor muhabirlerine ödülleri verildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2015, 08:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95