Atatürkçü DüŞünce Derneği’nden Öğretmenlere Jest

ADD Yatağan Şubesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla GELİ Sosyal Tesisleri’nde bir gece düzenledi. Geceye çok sayıda öğretmen katıldı.

Atatürkçü DüŞünce Derneği’nden Öğretmenlere Jest
 Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Yatağan Şubesi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yemek düzenlendi. Güneye Ege Linyitleri İşletmesi(GELİ) Sosyal Tesislerinde 24 Kasım Pazartesi akşamı düzenlenen yemeğe Yatağan’dan birçok öğretmen katıldı.

Düzenlenen yemekte ADD Yatağan Şubesi Yönetim Kurulu Şaziye Çöllüoğlu tarafından açılış konuşması yapıldı. Çöllüoğlu ADD’nin düzenlemiş olduğu yemeğe katılımları nedeniyle davetlilere teşekkür etti.

Yemeğe katılan davetliler ADD Şube Yönetimine öğretmenler gününde kendilerini unutmadıkları için teşekkür ederek; “Her zaman bizi bir araya getirme görevini üstleniyorsunuz, sahipsiz bırakmıyorsunuz, teşekkür ederiz” şeklinde konuştular. Geceye katılan öğretmenler Grup Seher’in seslendirdiği şarkı ve türküler ile doyasıya eğlendiler.

Yemeğe katılan bazı öğretmenler buruk bir sevinç yaşadıklarını ifade ederek; “Yetiştirdiğimiz öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanı, milletvekili oluyorlar ama nedense mesleğimizin gerçek değerinin elimize tutuşturulan üç kuruş olmadığını unutuyorlar” sözleri ile sitemlerini dile getirdiler.  

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 09:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
hahaha
hahaha - 7 yıl Önce

Hangi ogretmenlermis oooo

SIRADAKİ HABER

banner68