banner80

Atatürk’ün Bayan Velileri Çayda Bir Araya Geldi

Atatürk İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen çay programına katılan bayanlar canlı müzik eşiğinde eğlenceli anlar yaşadı.

Atatürk’ün Bayan Velileri Çayda Bir Araya Geldi
 Atatürk İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından, cumartesi günü saat 14.00’da GELİ Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen çay programıyla Atatürk İlkokulu Okul Aile Birliği, okul idareci ve öğretmenleri ile bayan velileri bir araya geldi.

Canlı müzik eşliğinde düzenlenen programın açılış konuşmasını Okul Aile Birliği Başkanı Zafer Bağcı yaptı.

Bağcı, yaptığı konuşmada; “Çocuklarımız bizim en değerli varlığımız, ülkemizin geleceğidir. Çocuklarımızı iyi eğitebilmek için anne-baba olarak her türlü fedakârlığı yapmaktan çekinmeyiz. Bu fedakârlık okulla birleştiğinde başarı kaçınılmaz olacaktır. Okulumuzda bu birlikteliği sağlamak için, okul idaremiz, öğretmenlerimiz, çalışan personelimiz ve Okul Aile Birliği olarak bizler elimizden geleni yapmaya, sizlerin de katkısıyla ulaşacaktır. Bu anlayışla dayanışma çayımıza katılmanız bizleri mutlu etmiş, daha iyi hizmetler yapma konusunda ufkumuzu açmıştır. Elbette ki çayımızın gerçekleştirilmesinde, çeşitli firmalar, kişiler ve davetiyeleri alarak sizler büyük destek oldunuz. Bu yardımlar, destekler ve çalışmalar sayesinde bir aradayız. Bu yüzden destekte bulunan ve programımıza katılan herkese çok teşekkür ediyor, iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

Bağcı’nın konuşmasının ardından bilet alanların katıldığı çekilişe geçildi ve çekilişte kazananlara ödülleri dağıtıldı.

Program, keşkek ikramı ve müzik eşliğinde sürdü.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2014, 19:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68