Avcı, yetkililerin bulunamamasından şikayetçi

İşadamı Turgut Avcı, süs bitkilerinde meydana gelen hastalıkların tedavisine yardımcı olabilecek yetkililerin bulunmayışından şikayetçi olduğunu belirtti.

Avcı, yetkililerin bulunamamasından şikayetçi
 İşletmelerinde yetiştirdiği süs bitkileri ve ağaçlarıyla bilinen İşadamı Turgut Avcı, süs bitkilerinde meydana gelen hastalıkların tedavisine yardımcı olabilecek yetkililerin bulunmayışından şikayetçi olduğunu belirtti.

Avcı, gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada, “Bitkileri çok severim, bu nedenle tüm işletmelerim adeta çiçek bahçesi gibidir. Hatta Hür-Tur Tesisimizin bahçesinde, beton duvarın içinde incir ağacı yetiştirdim. Bu çok ayrı bir beceridir. Fakat bitkiler zaman zaman hastalanabiliyor. Bu hastalıkların tedavisi sırasında yardımcı olabilecek yetkilileri bulmakta sorunlar yaşıyoruz. Bu mağduriyetin giderilmesini istiyoruz” dedi.

Süs bitkileriyle ilgilenecek kimselerin Yatağan’da olmayışının bütün bir eksiklik olduğunu kaydeden Avcı, siteminin yetkililer tarafından duyulmasını istediğini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2014, 19:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
hakan kara
hakan kara - 7 yıl Önce

o yetkililer sen süs bitkisi yetiştir diye değil, çiftçiye hizmet için varlar. sen özel zevkin için bir çözüm arıyorsan verirsin parasını bulursun birini.

SIRADAKİ HABER

banner68