Avcı’dan Bozüyük yollarına eleştiri

Turgut Avcı, küçük meselelerin büyütülmesi nedeniyle Bozüyük’teki güzelliklerin giderek azaldığını, bu nedenle bir takım önlemlerin alınması gerektiğini söyledi.

Avcı’dan Bozüyük yollarına eleştiri
 İş hayatına Bozüyük Mahallesi’nde başlayan Turgut Avcı, daha önceleri Ege Bölgesi’nin en önemli hayvan pazarlarından biri olması nedeniyle bölge ticaretinde önemli bir yere sahip olan Bozüyük Mahallesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Avcı, yaptığı açıklamada; “Bozüyük’e mahalle demek çok üzücü. Haftada 30 küçük baş hayvanın kesildiği, yöre yemeklerinin sunulduğu restaurantlarıyla, doğal yemeklerin sunulduğu Pınarbaşı ile iş adamları ve esnafın halkla bütünleştiği nadide yerlerden biriydi. Güzellikler devam ederken küçük meseleler büyütülerek Bozüyük birden güzelliklerden yoksun kaldı.

Yıllarca süren mağduriyetler sonunda ışık doğdu, film ve dizilerin çekildiği, Türkiye’de gündem haline gelen Bozüyük’teki çekimler, başka bir yere nasip olmamaktadır. Film platosuna dönen Bozüyük’ün doğa güzelliklerinin içinde yıllarca ismini koruyan Pınarbaşı’nın erişilmez güzelliklerinin değerlendirilmesiyle binlerce yerli ve yabancı insanın uğrak yeri haline gelmiştir.

Bozarmut’tan Pınarbaşı’na kadar olan yolların bozukluğu hiç hoş değildir. Yolların güzel olması Bozüyük’ün güzelliğine ve devamlılığına büyük katkı sağlayacaktır. Bozüyük için önem arz eden yolların bozukluğunun dile getirilmemesi büyük eksikliktir. Pınarbaşı’nın suyunun koruma altına alınması ayrı bir güzellik sağlayacaktır. Geçmişteki hataların yapılmaması, yapılan güzelliklere katkı sağlamamız köyümüzü yarınlara taşımamız önemlidir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2014, 21:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
yaşar
yaşar - 7 yıl Önce

haklısın turgut bey,günümüz siyasetçileri küçük olsun benim olsun zihniyetinde olduklarından eski bel.bşk sayın yaşar bey yatağanda tavla oynamaktan beldesine hizmet fırsatı bulamadı.çok tavla oynama hizmeti verdiğinden yaşar bey mükafat olarak meclis üyeliği verildi.

hasan
hasan - 7 yıl Önce

bravo turgut avcıya kimsenin dile getiremediği bözüyük yollarını eleştirebildi. yaşar bey mükafat olarak yatağan ve büyükşehir meclis üyesi olarak ödüllendirildi.

mehmet
mehmet - 7 yıl Önce

Yaşar ve hasan siz yaşar beyin ilgilenmediğini nerden biliyorsunuz? Önceki belediye başkanı olacak adam ne kadar borç bıraktığını sanırım bilmiyorsunuzdur. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorsunuz. turgut beyi kutlarken kendisi bozüyük için ne yapmışta eleştiriyor. Bozüyük e turgut avcının bir çöpümü nasip olmuş sanki.

yatağanlı
yatağanlı - 7 yıl Önce

mehmet yaşardan önceki başkan rahmetli ahmet beydi rahmetli haşmet beyin kankasıydı. rahmetlinin fotoğrafı başkanlık makamında asılı duryor. vefat etmiş başkana laf etmeyin ayıptır. yaşarı aklıyacağız diye rahmetlinin kemikelerini sızlatmayın. haşmet abiniz çok severdi

Çetin Cinaz
Çetin Cinaz - 7 yıl Önce

Sayin "mehmet" bilip de bilmek istemediğiniz olay amcamin bırakıp gittiği değil vefat etmesi üzerine görevden ayrilmasidir merak etmeyin eğer yaşasaydı daha önceleri nasıl borç ödeyip köye onca hizmet ettiyse köye birşey kazandirdiysa aynı şekilde o borcu öder böyle sizi konusturmazdi

SIRADAKİ HABER

banner68