“Ayağa çağıran değil, ayağa giden belediyeciliği hayata geçirdik”

31 Mart Yerel Seçimlerinde Yatağan Belediye Başkanlığına seçilen Mustafa Toksöz, seçim sürecindeki vaatlerinden biri olan “yerinde sorun ve talep dinleme” projesini hayata geçirdi.

“Ayağa çağıran değil, ayağa giden belediyeciliği hayata geçirdik”

Yatağan Belediye Başkanlığına seçildikten sonra dikkat çekici projelerinin zeminini hazırlayan Mustafa Toksöz, bazı projelerini ise hayata geçirmenin heyecanını yaşıyor.

Göreve geldikten sonra adeta ziyaretçi akınına uğrayan Toksöz, misafirlerinden arta kalan zamanlarda sokağa çıkarak vatandaşların sorunlarını dinliyor ve çözüm üretiyor.

Toksöz, bu kapsamda çarşamba pazarını gezerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Halkın sorunlarını ve taleplerini dinleyen Toksöz, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Toksöz, “Göreve gelmeden önce ayağa çağıran değil, ayağa giden belediyeciliği hayata geçireceğimizi söylemiştik. Bunu hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek için makamda beklemeyerek onların ayağına gidiyoruz. Onlarla sohbetler ederek taleplerini dinliyoruz. Bu geleneğimizi her zaman sürdüreceğiz. Pazar esnafının daha iyi şartlarda hizmet verebilmesi için bir takım düzenlemeler yapacağız. Bu sayede vatandaşlarımız da rahatlıkla alışverişlerini yapabilecek. Yatağanımıza en iyi hizmeti vermek için uğraşıyoruz çünkü Yatağan bunu hak ediyor” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56