Ayağının Tozuyla Gazetemizi Ziyaret Etti

Yatağan Kaymakamlığı görevini yürütürken İçişleri Bakanlığı’nın görevlendirmesiyle İngiltere’ye giden Dr. Hasan Tanrıseven, özel işleri için geldiği Yatağan’da gazetemizi de ziyaret etti.

Ayağının Tozuyla Gazetemizi Ziyaret Etti
 Yatağan Kaymakamlığı görevini yürütürken İçişleri Bakanlığı’nın görevlendirmesiyle araştırma yapmak üzere İngiltere’ye giden Dr. Hasan Tanrıseven, özel işleri için 3 günlüğüne Yatağan’a geldi. Yatağan’a gelir gelmez gazetemizi ziyaret eden Tanrıseven, en geç 2 ay içerisinde Yatağan Kaymakamlığı görevine geri döneceğini söyledi.

Doktora sonrası Türkiye – Avrupa Birliği ilişkileri çerçevesinde enerji konusunda çalışmalar yapmak üzere İngiltere’de bulunan Dr. Hasan Tanrıseven, ziyaret sırasında Yatağan’ı çok özlediğini belirtti. Bir an önce görevine dönerek Yatağan’a hizmet etmek istediğini belirten Tanrıseven, araştırma yaptığı konuyla ilgili olarak hazırladığı tezin son aşamasına geldiğini ve tezin bitimiyle birlikte en geç 2 ay içerisinde Yatağan Kaymakamlığı görevine tekrar başlayacağını söyledi.

Hatırlanacağı üzere yaklaşık 8 ay önce Yatağan Kaymakamlığı görevini yürütürken İçişleri Bakanlığı’nın görevlendirmesiyle İngiltere’ye giden Dr. Hasan Tanrıseven’in ardından sırasıyla Mustafa Serin ve Veli Biçer vekaleten Yatağan Kaymakamlığı’na atanmıştı.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2014, 19:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68