18 Temmuz 2018 Çarşamba

Bozarmut'ta iki araç birbirine girdi: 5 yaralı

Ayağının tozuyla ilk toplantısına katıldı

İçişleri Bakanlığı’nın görevlendirmesiyle gittiği Japonya’dan dönen Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, güvenlik ve vatandaş buluşması toplantısına katıldı.

01 Ağustos 2017 Salı 09:26
Bu haber 551 kez okundu
Ayağının tozuyla ilk toplantısına katıldı

 Yatağan Kaymakamlığı tarafından Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda güvenlik ve vatandaş buluşması toplantısı düzenlendi.

Toplantıya, yaklaşık bir ay önce İçişleri Bakanlığı’nın görevlendirmesiyle gittiği Japonya’dan dönen Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Emre, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Engin Ocak, daire amirleri, mahalle muhtarları, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

İlçeden uzak kaldığı süreçle ilgili olarak mahalle muhtarlarından bilgi alan ve taleplerini dinleyen Kaymakam Çiçek, bir mahalle muhtarının sorusu üzerine, “Resmi hüviyeti olmayan derneklerin ilçemizde yardım toplamasına izin vermiyoruz. Türk Hava Kurumu ve Türk Kızılayı gibi güvenilir ve kamu yararı olan kurumların yardım toplamasına izin veriyoruz. O yüzden kaymakamlıktan izin alarak yardım topladıklarını belirten şahısların izin belgelerini görmek isteyiniz. Yoksa yardımda bulunmayınız” dedi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV