Ayaklarına kadar giderek taleplerini dinliyor

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, mahalleleri teker teker gezerek vatandaşlarla bir araya geliyor. Muhtar ve vatandaşların taleplerini dinleyen Toksöz, “Önce hizmet, önce Yatağan” dedi.

Ayaklarına kadar giderek taleplerini dinliyor

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, göreve geldiği günden bu yana mahalleleri teker teker gezerek vatandaşlarla bir araya geliyor. Mahalle muhtarları ve vatandaşlarla sohbet eden Toksöz, talepleri dinliyor. Toksöz, talepler üzerine beraberindeki ekibine talimat vererek talepleri bir an önce hayata geçirilmesini sağlıyor.

Son olarak Yeşilbağcılar, Katrancı ve Elmacık mahallelerini ziyaret eden Toksöz, Yatağan Belediyesi’nin buradaki çalışmalarını da yerinde inceledi.

Toksöz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Göreve gelmeden önce makamda oturmak için aday olmadığımızı söylemiştik. Seçildikten sonra da sözümüzü tutuyoruz. Makamda oturarak vatandaşların taleplerini iletmesini beklemiyoruz. Onların bizzat ayaklarına kadar giderek taleplerini, varsa şikayetlerini dinliyoruz. Bu ziyaretlerin çok olumlu geçtiğini düşünüyorum. Vatandaşlarımız bize büyük ilgi gösteriyor. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. İlçemize hizmet etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bizim bu çalışmaları yaparken kullandığımız sloganımız ‘Önce hizmet, önce Yatağan’dır” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER