Aydem ve Gediz Elektrik, müşterilerini uyardı

Aydem ve Gediz Elektrik, müşterilerini hizmet alımında herhangi bir aksaklık yaşamamaları ve indirimli elektrik avantajından yararlanmaya devam edebilmeleri hususunda uyardı.

Aydem ve Gediz Elektrik, müşterilerini uyardı
 Aydem ve Gediz Elektrik tarafından, müşterilerin hizmet alımında herhangi bir aksaklık yaşamamaları ve indirimli elektrik avantajından yararlanmaya devam edebilmeleriyle ilgili olarak yaptığı yazılı basın açıklamasında, şu ifadelere yer verildi:

“Elektrik Piyasası Mevzuatında yapılan değişiklik doğrultusunda, müşterilerin indirimli elektrik avantajından yararlanmaya devam edebilmeleri ve hizmet alımında aksaklıkların yaşanmaması adına abonelik bilgilerinizin güncel olması gerekmektedir.

Bu kapsamda elektrik aboneliğiniz, gerçek kişi adına ise kullanıcı bilgilerinizdeki TC kimlik veya yabancı kimlik numaranızın, tüzel kişi adına ise kullanıcı bilgilerinizdeki vergi kimlik numarasının, yetkili kişinin adı ve soyadının, T.C. kimlik numarasının veya yabancı kimlik numarasının güncel olması gerekmektir.

Aydem müşterilerimiz www.aydem.com üzerinden, Gediz müşterilerimiz www.gediz.com adresli web sitemiz üzerinden Müşteri Hizmetlerinin Bilgi Güncelleme sekmesini kullanarak güncelleme işlemini yapabileceklerdir. Size en yakın Müşteri İlişkileri Merkezlerimize (MİM) giderek veya 0850 800 0 186 numaralı İletişim Merkezimizi arayarak bilgi güncelleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.”

 

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2017, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96