banner80

Bahar Kupası Voleybol Turnuvası Sona Eriyor

Türk Eğitim-Sen Yatağan Şubesi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Türk Eğitim-Sen Bahar Kupası Voleybol Turnuvası sona eriyor.

Bahar Kupası Voleybol Turnuvası Sona Eriyor
 Bu yıl altıncısı düzenlenen Türk Eğitim-Sen Bahar Kupası Voleybol Turnuvası’na 5 takım katıldı. Turnuvaya, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu, TEK Mehmet Akif Ersoy İlkokulu, Turgut Şehit Güngör Ortaokulu, Fatih Ortaokulu ve Anadolu Lisesi katıldı.

Tek devreli lig usulüne göre oynanan maçlarda TEK Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Voleybol Takımı, 10 puanla gruplardan 1. olarak çıktı. Turgut Şehit Güngör Ortaokulu Voleybol Takımı 8 puanla 2., Anadolu Lisesi Voleybol Takımı 7 puanla 3. ve Fatih Ortaokulu Voleybol Takımı 4 puanla 4. oldu.

İlk dörde kalan takımlar arasında yapılan çapraz eşleşmelerle yarı finaller oynanmaya başladı.

Türk Eğitim-Sen Bahar Kupası Voleybol Turnuvası’nda ilk yarı final maçında, TEK Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Voleybol Takımı ile Fatih Ortaokulu Voleybol Takımı arasında oynandı. Yapılan maçta TEK Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Voleybol Takımı müsabakadan 3-0 galip geldi ve İlk finale kalan takım oldu.

Pazartesi günü, TEK Mehmet Akif Ersoy İlkokulu kapalı Spor Salonunda saat 17.00’da finale kalmak için Anadolu Lisesi ile Turgut Şehit Güngör Ortaokulu takımları oynadı.

Bu maçın mağlubu ile Fatih Ortaokulu arasında Çarşamba günü 3.’lük maçı oynanacak. Bu maçın ardından ise final müsabakası oynanacak.

Türk Eğitim-Sen Yatağan İlçe Temsilcisi Ali Şerefli, vatandaşları, maçları seyretmek için davet ettiğini ve beklediğini söyledi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2014, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68