Bakan Karaismailoğlu, İnönü Bulvarı’nı inceledi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Yatağan’a geldi. Bakan Karaismailoğlu, "Artık biz ne yaptığımıza değil, ne yapacağımıza bakıyoruz" dedi.

Bakan Karaismailoğlu, İnönü Bulvarı’nı inceledi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ankara’dan Milas-Bodrum Havalimanı’na özel uçağıyla iniş yaptı. Bakan Karaismailoğlu, ilk olarak Milas'ta ilçe hastanesine giden yolda yapılacak kavşak projesi ile Yatağan-Milas karayolunda devam eden sıcak asfalt yol çalışmalarında incelemelerde bulundu. Görevlilerden çalışmalar hakkında bilgi alan Karaismailoğlu, daha sonra İnönü Bulvarı'na geçerek incelemesinin ardından Yatağan Belediyesi’nde basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Karaismailoğlu, hükümet ve bakanlık olarak ülkenin her köşesinde değerli projeleri hayata geçirdiklerini belirterek, "Muğla halkının yaşam kalitesini yükseltecek projeleri incelemek üzere kente geldim. Artık biz ne yaptığımıza değil, ne yapacağımıza bakıyoruz. Bir an önce projelerimizi tamamlayıp, milletimizin hizmetine sunma çabası içerisindeyiz. Devam eden projeleri en kısa zamanda bitirip, halkımızın hizmetine sunmanın çabası içerisindeyiz. Bundan sonra da Muğla'nın ihtiyacı olan projeleri zamanında yapmak üzere çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun Milas ve Yatağan’daki incelemelerinde Muğla Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Muğla milletvekilleri Yelda Erol Gökcan, Mehmet Yavuz Demir, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Milas Kaymakamı Eren Arslan, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete ve kurum müdürleri hazır bulundu.

Bakan Karaismailoğlu’nun incelemeleri Menteşe ilçe merkezinin yanı sıra Denizli-Kale yolu ile Ula’da devam etti.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68