Bakan Yardımcısı, Yatağan ve Kavaklıdere’de incelemelerde bulundu

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek, Yatağan ve Kavaklıdere ilçelerinde incelemelerde bulundu.

Bakan Yardımcısı, Yatağan ve Kavaklıdere’de incelemelerde bulundu
 Yatağan ve Kavaklıdere ilçelerinde bakanlığın yürüttüğü çalışmaları inceleyen Coşkunyürek, ilgililerden bilgi alarak, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Coşkunyürek, Yatağan Kaymakam Vekili Cevat Çelik, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, AK Parti İl Başkanı İhsan Küreci, Yatağan Başkanı Ali Tekin, Muğla-Aydın karayolu Yatağan kavşağı, İnönü Bulvarı otobüs terminali kavşağı, Yatağan-Milas karayolu Köklük Mahallesi yol ayrımı, Eskihisar Mahallesi’ndeki Stratonikeia Antik Kenti girişine yapılması planlanan kavşak çalışmaları ile Kavaklıdere ilçesindeki karayolu çalışmaları hakkında Karayolları 2. Bölge Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’ndan bilgi aldı.

İncelemeler sırasında vatandaşların sorun ve taleplerini de dinleyen Coşkunyürek, incelemelerin ardından gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti.

Coşkunyürek’in ziyareti ve Muğla’da gerçekleştirilen incelemeler hakkında AA muhabirine açıklamalarda bulunan İl Başkanı Küreci, AK Parti Muğla milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk’ün, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ı ziyaret ederek, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ı ziyaret ederek bölgeye yapılması planlanan ve yapımı devam eden çalışmalar için rapor sunduğunu söyledi.

Bakan Yıldırım'ın sorunların yerinde tespiti ve çözümü için Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek'i Muğla'ya gönderdiğini belirten Küreci, “Bakan Yardımcımız Yüksel Coşkunyürek ile birlikte, Yatağan ve Kavaklıdere’nin tüm kavşaklarını ve sorunlarını yerinde gördük. Biz, Yatağan ve Kavaklıdere için ne gerekiyorsa onu yapacağız. Vatandaşlarımız ve muhtarlarımız, bakan yardımcımızın sorunlarla bizzat kendisinin ilgilenmesinden duyduğu memnuniyetleri dile getirdiler. Gönül almaya değil, hizmet etmeye geldiğimizi görüyorlar ve bu nedenle mutlu olduklarını söylediler” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2016, 09:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68