Barda hırsızlık kameralara yansıdı

Menteşe’de bir mekâna giren kimliği öğrenilemeyen erkek şahıs, kasada ki paraları ve içki şişesini alıp kaçarken yakalandı.

Barda hırsızlık kameralara yansıdı

Muğla’nın merkez Menteşe İlçesi’nde dün akşam 22.30 sıralarında kimliği öğrenilemeyen erkek şahıs, bir mekanın arka kapısından içeri girdi. Önce etrafı kontrol eden şahıs daha sonra kasaya doğru yöneldi. Bar kısmında duran içki şişesini alan şahıs kasada ki paraları da alıp arka kapıdan çıktı. O sırada mekanın kasasına doğru gelen garson, şahsı fark edince elindeki içki şişesini alıp şahsı dışarı götürdü. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde ise şahsın rahatlığı pes dedirtti.

Hırsızlık yapan şahsı mekan sahibi ve çalışanlar polise teslim etti

Konu ile ilgili açıklama yapan Mekan Sahibi Ahmet Karakuş, “Şahsı olaydan sonra hemen emniyete teslim ettik. O sırada kendine vurmaya başladı. Burnunu kanattı. Kanları yüzüne sürmeye başladı. Sanki bizi suçlu göstermeye çalışır gibiydi. Biz kendisini hemen emniyete götürdük. Şuan durumu nedir bilmiyorum. Muğla’nın göbeğinde güzel Muğla’mıza böyle şeyler yakışmıyor. Burası Tarihi Arasta bölgesi. Tarihimize sahip çıkmalıyız. Böyle insanların Arastamızda olmaması gerekiyor. Bunun için belediyeye gerekli tedbir alınsın diye dilekçe vereceğim.”

Elif Ertan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68