Barış Pınar Harekatı'na “Türk bayrağı ve Atatürk”lü destek

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Suriye'nin kuzeyi, Fırat'ın doğusundaki PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine yönelik başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na Yatağanlılar, Türk bayrağı ve Atatürk resmi asarak destek veriyor.

Barış Pınar Harekatı'na “Türk bayrağı ve Atatürk”lü destek

Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na tüm Türkiye'den destekler çığ gibi büyüyor.

Yatağan ilçesinde de, Yatağan Belediyesi tarafından ilçenin dört bir yanı Türk bayrağı ve Atatürk resimleriyle donatıldı.

İlçe otogarına asılan dev destek mesajında ise, “Biz Türkiyeyiz. Allah (C.C.) ordumuzu her daim muzaffer etsin. Yatağan halkı, Barış Pınarı Harekatı’nda ordusu ve devletinin yanındadır. Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz” ifadesi yer aldı.

Öte yandan, ilçedeki vatandaşlar Barış Pınarı Harekatı'na desteklerini sosyal medya hesaplarından belirtirken, esnaflar ise dükkanlarına astıkları Türk bayrakları ve Atatürk resimleriyle Mehmetçiğin yanında olduklarını gösteriyorlar.

Şehir merkezinde bulunan dükkanlar Türk bayrakları ile bezenirken, esnaflar ise askerlerin her daim arkasında olduklarını, bu operasyondan başarı ile döneceklerini söylediler.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aziz türkel
Aziz türkel - 12 ay Önce

Baş komutan gazi mustafa kemal atatürk vatanı kimseye teslim etmedi şehitlerimizin mekanı cennet olsun inşAllah bir daha Allah o günleri yaşatmaz bu millet var oldukça bu vatanı kimse bölemez suriye deki tüm askerlerimize Allah seval vermesin ne mutlu türküm diyene

SIRADAKİ HABER

banner69

banner68