Başarılı polisler yine ödüllendirildi

Yatağan Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görev yapan polislerden, görevlerini yerine getirirken üstün başarı ve gayret sarf edenlerin ödüllendirilmesine devam ediliyor.

Başarılı polisler yine ödüllendirildi

Yatağan ilçesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli polislerin, motivasyonlarının arttırılarak suç ve suçlularla amansız mücadelelerinde daha da başarılı olunması amacıyla ödüllendirilmelerine devam ediliyor. Bilindiği gibi geçtiğimiz ay Yatağan Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görev yapan 3 polis memuru başarı plaketi ile ödüllendirilmişlerdi. Yine görevlerini yerine getirirken üstün başarı ve gayret sarf ettiği sıralı amirlerce tespit edilen 3 polis memuru başarı plaketi ile ödüllendirildi.

Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü başarılı 3 polis memurunu makamında kabul ederek plaketlerini takdim ederken, İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz da hazır bulundu.

Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü başarılı polis memurlarına görevlerini yerine getirirken göstermiş oldukları üstün başarı ve gayretlerinden dolayı teşekkür etti.  Yatağan İlçesinde başarılı emniyet personellerinin ödüllendirilmesine devam edileceği öğrenildi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68