Başbakanla görüştüler

AK Parti Yatağan Kadın Kolları yönetimi Ankara’da TBMM’yi ziyaret edip AK Parti Gurup toplantısına katıldılar, partili kadınlar Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la da görüşüp hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Başbakanla görüştüler
 Geçtiğimiz Hafta içersinde Ankaray’ya giderek AK Parti Gurup toplantısına katılan AK Parti Yatağan İlçe Kadın Kolları üyeleri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile de görüşme fırsatı buldular. AK Parti Muğla Milletvekilleri Prof. Dr. Yüksel Özden ve Ali Boğa’nın bizzat ilgilendiği AK Parti Heyeti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk ve Yatağan İlçe Başkanı Mustafa Toksöz ile birlikte daha sonra İçişleri Bakanı Muammer Güler ve Adalet Bakanı Sadullah Ergin ile görüştü.
Yatağan Adalet Sarayı başta olmak üzere ilçeye gelecek yatırımlarla ilgili görüşme yapma fırsatı bulduklarının altını çizen AK Parti İlçe Başkanı Toksöz, “ilçemize çok güzel hizmetleri getirmek için çaba sarf ediyoruz. Önümüzdeki süreçte ilçeye yapılacak yeni hizmetlerin müjdesini vermeyi planlıyoruz. Yatağanımız için gereken her türlü hizmeti yapacağız, ilçemizin önü açık. Yatağanın mahpus talihini değiştireceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2013, 19:56
YORUM EKLE