17 Ağustos 2018 Cuma

Yatağan Termik Santrali’nde can telaşı

Başkan Baştuğ’dan Buğday’ın ailesine taziye ziyareti

Muğla Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Mehmet Baştuğ ve koordinasyon kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Yatağan Ziraat Odası Başkanı Şenyüz Buğday’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

06 Ekim 2017 Cuma 08:56
Bu haber 803 kez okundu
Başkan Baştuğ’dan Buğday’ın ailesine taziye ziyareti

 Muğla Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Mehmet Baştuğ ve koordinasyon kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Yatağan Ziraat Odası Başkanı Şenyüz Buğday'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Şenyüz Buğday'ın ailesi ile bir süre görüşen Mehmet Baştuğ ve İl Koordinasyon Kurulu üyeleri taziye ziyareti sonrası Yatağan Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Süleyman Kuru'ya da ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler. Ziyaret sonrası Yatağan'da Muğla Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu toplantısı gerçekleştirilirken, toplantıda çiftçilerin ve üreticilerin yaşadıkları sorunlar ve çözüm önerileri rapor halinde Türkiye Ziraat Odaları Birliği'ne gönderilecek.

Muğla Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Menteşe Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baştuğ, 10 yıldır Yatağan'da Ziraat Odası Başkanı olarak hizmet veren ve Şenyüz Buğday'ın Yatağan'lı çiftçiler ve üreticiler için büyük emekleri bulunduğunu söyledi. Baştuğ, "Şenyüz Buğday ağabeyimizden boşalan Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçilen Süleyman Kuru başkanımıza hem hayırlı olsun ziyarete, hem de İl Koordinasyon Kurulu toplantımızı Yatağan'da yaptık. Yeni seçilen Süleyman Kuru başkanımız da vefat eden Şenyüz Buğday başkanımızın hizmetlerini kaldığı yerden sürdüreceğinden eminiz. Ziyaret sonrası gerçekleştirdiğimiz İl Koordinasyon kurulu toplantısında da çiftçilerimizin ve üreticilerimizin sorunlarını başlıklar halinde toplayarak Türkiye Ziraat Odaları Birliği'ne rapor halinde sunacağız" dedi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV