Başkan Çoban “Her şeyi Bayır için yapıyoruz!”

Emekli eğitimci Cumhur Çoban, Bayır Bele-diye Başkanlığı'na CHP'den aday olduğumda “Her şeyi Bayır için, halkım için yapacağım, hayalimdeki çağdaş kasabayı yaratacağım” demiştim birer- birer yapıyoruz” dedi. Verdiği sözleri bir bir yerine getirdiğini belirten Başkan Çoban, son olarak Bayır Belediyesi Anıt Meydanı'nı yeniden düzenliyor.

Başkan Çoban “Her şeyi Bayır için yapıyoruz!”
 29 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde, kendi doğup-büyüdüğü Bayır'da Cumhuriyet Halk Partisi'nden Belediye Başkan adayı olan Cumhur Çoban, seçim öncesi “Her şeyi Bayır için halkım için yapacağım, hayalimdeki çağdaş kasabayı yaratacağım” demişti. 

'Başkan olduktan sonra verdiğim sözleri yerine getiriyorum' diyen Cumhur Çoban; “Beldemin ekonomik yapısını güçlendirmek için tarıma büyük önem verdik. Diğer kurumlarla yaptığımız iş birliği ile sulama suyu sorununu çözdük. Bayır'a çok amaçlı güzel bir park kazandırdık. Eski su borularını yeniledik. Okul etrafları ve bahçesinde çok yönlü çalışmalarımız sürüyor. Sosyal ve kültürel ekinliklerde ise yüz yılların geleneği olan Boğa güreşleri başta olmak üzere birçok etkinliğe imza atıyoruz. Beldemiz artık 50'ye yakın MOBESE Kamerası ile gözetleniyor. Şimdi de Anıt meydanını Bayır'a yakışır bir hale getiriyoruz. Halkımız için gece gündüz çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2012, 21:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95