Başkan Çoban: “Yardım etmek isteyen bize ulaşsın”

Başkan Çoban: “Yardım etmek isteyen bize ulaşsın”

Başkan Çoban: “Yardım etmek isteyen bize ulaşsın”

Bayır Beldesinde geçtiğimiz Çarşamba günü bir ev tamamen yanınca evde oturanlar zor durumda kalmıştı. Bayır Belediye Başkanı Cumhur Çoban, “aileye yardım etmek iste-yenler Bayır Belediyesine ulaşabilir” dedi.

Muğla merkeze bağlı Bayır Beldesinde Pınarbaşı Mahallesinde Metin Åžahin'e ait evde kiracı olarak bulunan fırın işçisi Yalçın Åžimşek'in oturduğu ahşap ev tamamen yanmış, yangına, Bayır, Muğla ve Yatağan'dan gelen itfaiye araçları müdahale etmişti. Yangın sonucunda evde bulunan tüm eşyalar yanınca ev halkı açıkta kaldı.

Evde kiracı olarak oturan Yalçın Åžimşek, eşim ve iki çocuğum ile sokakta kaldık tüm eşyalarımız yandı, ne yapacağımızı da bilmiyoruz” dedi.

BAÅžKAN CUMHUR ÇOBAN:  “YARDIM ETMEK İSTEYENLER BİZE ULAÅžSIN”

Bu konuda görüşünü aldığımız Bayır Belediye Başkanı Cumhur Çoban; “aile gerçekten çok zor durumda kaldı tüm eşyaları yandı.  Muhtarlarımız ve meclis üyelerimizle bir toplantı yapıp aileye ne yapılabileceğini tartıştık. Aileye geçici olarak bir barınma yeri ve acil ihtiyaçlarını temin ettik. Aileye yardım etmek isteyenler Bayır Belediyesine ulaşabilir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68