Başkan Işık, “Güzel Köylü”ye konuk oldu

Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Güzel Köylü dizisinde Cemal ve Gül karakterlerinin nikahını kıymak için dizide rol aldı.

Başkan Işık, “Güzel Köylü”ye konuk oldu
 Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Yatağan ilçesinde çekimi süren Güzel Köylü dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldı. Dizide Cemal karakterini oynayan Berk Cankat ile Gül karakterini canlandıran Gizem Karaca arasında, Akyaka’da nikah töreni düzenlendi. Nikahı kıymak için Başkan Işık diziye konuk oldu.

Berk Cankat, Gizem Karaca, Ahmet Mümtaz Taylan, Zerrin Sümer, Esin Civangil, Mehmet Ali Nuroğlu ve Ali İpin gibi sanatçıların yer aldığı dizinin Başkan Işık’ın rol aldığı 36. bölümü, 25 Şubat akşamı Star TV’de yayınlandı.

Işık, muhabirimize yaptığı açıklamada, Yatağan’da çekimleri süren dizi ile hava kirliliği ile anılan ilçenin bu özelliğinin unutulduğunu, bunun yerine kültürel ve tarihi yapısı ile tanınır hale geldiğini söyledi.

Yatağan’da bugüne kadar çok sayıda dizi ve sinema filminin çekildiğini belirten Işık, şöyle konuştu:

"Bugüne kadar çekilen dizi ve filmler arasında en çok rağbeti Güzel Köylü dizisi gördü. Bozüyük Mahallesi’ne çekimler başladığından beri aylık ortalama 20 bin ziyaretçi geliyor. İlçemize gelen konuklarımız, büyük bir ekonomik katkının yanı sıra ilçenin tanıtılmasını da sağlıyor. Bu nedenle diziden gelen teklifi büyük bir mutlulukla kabul ettim. Dizinin yapımcısı Gold Film, yönetmeni Mustafa Şevki Doğan ve sanat yönetmeni Şakir Demirpehlivan’a teşekkür ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2015, 21:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68