Başkan Işık Muhtar Adaylarıyla Buluştu

Başkan Işık Muhtar Adaylarıyla Buluştu

Başkan Işık Muhtar Adaylarıyla Buluştu

4 Mart 2012 Pazar günü yapılacak Muhtarlık Seçimleri'nde Atatürk ve Cumhuriyet mahallelerinden Muhtar Adayı olan 6 kişi, Belediye Başkanı H. Haşmet Işık,ı, makamında toplu halde ziyaret etti.

Atatürk Mahallesi,nden aday olan Beyhan Kuzgun, Beytül Åžahan, Mehmet Küçük, Cumhuriyet Mahallesi,nden aday olan Mehmet Karaçam, Mehmet Özbek ve Erdal Sarı, Belediye Başkanı H. Haşmet Işık,ı, makamında toplu halde ziyaret ettiler.

Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, “ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Hepinize tavsiyem şudur ki, birbirinizi karalayarak propaganda yapmayın. Siyasi ayrım yapmayın, yarın hep birlikte olacağız.  Netice olarak 2 kişi kazanacak, 4 kişi kaybedecek. Bir kişinin aday olması onun medeni cesaretini gösterir. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Işık, muhtar adaylarına toplu halde yemek verdi.

Atatürk Mahallesi,nden aday olan Beyhan Kuzgun, Beytül Åžahan, Mehmet Küçük, Cumhuriyet Mahallesi,nden aday olan Mehmet Karaçam, Mehmet Özbek ve Erdal Sarı da Belediye Başkanı H. Haşmet Işık,a, desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90