Başkan Işık yardımcılarını tanıttı

Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, belediye personellerine Belediye Başkan yardımcılarını tanıttı.

Başkan Işık yardımcılarını tanıttı
Büyükşehir Yasası ile birlikte yeniden düzenlenen yönetim sisteminin uygulamaya konduğu Yatağan Belediyesi’nde, birisi siyasi olmak üzere 3 tane Belediye Başkan Yardımcısı oldu.

Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, belediye personellerinin geniş katılımıyla düzenlenen toplantıda, Belediye Başkan yardımcılarını tanıttı. Belediye Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıda, Başkan Işık tarafından, siyasi Belediye Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili’nin Tarcan Oğuz, mali ve idari hizmetlerden sorumlu Başkan Yardımcısı’nın Kemal Dülger ve teknik işlerden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı’nın da İzzet Özler olduğunu açıklandı.

Işık, toplantıda yaptığı konuşmada, birlik ve beraberlik içinde sevgi ve saygıya dayanan çalışma anlayışı ile halka hizmet verilmesinin gerekliliğini vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2014, 19:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 7 yıl Önce

bu yeni başkan yardımcıları yatağan dışından mı atanmış. tanıttıklarına göre tayinle mi gelmişler?

yatağanli
yatağanli - 7 yıl Önce

Belediye baskani ve
onun meclus üyeleri
Zaten hizmet etmiyorsunuz
bu Yardımcılar neye
yardimci olacak
merak ediyoruz doğrusu ..?????

Ahmet KURAL
Ahmet KURAL - 7 yıl Önce

Ne gariptir ki yıllar evvel adam gibi doğru dürüst çalıştığı, sırf senin vatandaşa şirin gözükmek için yaptığın kanunsuz uygulamalarına hayır dediği için belediyeden göndermeye kaktığın hatta bu sebeple itfahiyeye sürdüğün adamı başkan yardımcısı yapıyorsun tebrikler başkan. Tükürdüğünü yalamak buna denir herhalde. Eğer ki bu adam herşeye rağmen bu görevi kabul etmişse emin ol ki asaletindendir.

SIRADAKİ HABER

banner68