Başkan Işık’a MGC Fahri Üyelik rozeti

Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı ziyaret eden Muğla Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu, bir dönem gazetecilik yapan Işık’ı fahri üye yaparak kendisine cemiyetin rozetini taktı.

Başkan Işık’a MGC Fahri Üyelik rozeti
Muğla Gazeteciler Cemiyeti(MGC) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Akbulut ve Saymanı Ferit Topaloğlu, belediye başkanları ziyaretlerini, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı makamında ziyaretle sürdürdü.

MGC yönetimini, Işık ve MGC üyesi araştırmacı yazar Yatağan Belediye Başkan Yardımcısı Tarcan Oğuz karşıladı.

MGC Yönetim Kurulu Başkanı Akbulut, göreve geldikleri günden itibaren yaptıkları çalışmalar hakkında Işık’a bilgiler verirken, “MGC yeni yönetimi olarak, Muğla’nın tüm ilçelerini gezerek, yerel yönetim ve kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geliyoruz. Bunun yanı sıra cemiyetimizin üyeleriyle görüşerek, fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Sizlerin Yatağan’da yapmış olduğunuz çalışmaları yakından takip edip takdir ediyoruz. Geçmişte gazetecilik mesleğinin içerisinden gelmiş olmanız nedeniyle, sizi cemiyetimizin fahri üyesi yapmak istiyoruz” diye konuştu.

Başkan Işık ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Basın, benim için her zaman ayrı bir yerdedir. Bu mesleğin içinden gelmemden dolayı da bu meslek benim için çok değerlidir. Yeni yönetiminizi, çalışmalarından dolayı kutluyorum. MGC’nin fahri üyesi olmaktan büyük mutluluk duyarım. Düşünceniz için de teşekkür ederim.” ifadesinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2016, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95