Başkan Işık’a ziyaretçi akını

Muğla Mermerciler Derneği, Yatağan Ziraat Odası ve emekli Müftü Servet Aydın, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Işık’a ziyaretçi akını
 Muğla Mermerciler Derneği, Yatağan Ziraat Odası ve emekli Müftü Servet Aydın, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı makamında ziyaret ederek görüştü.

Yatağan Belediyesi’nden Yatağan ve çevresinde faaliyet gösteren mermer fabrikalarının ve ocaklarından çıkan mermer atıkları için atık döküm sahası talebini yineleyen Muğla Mermerciler Derneği Başkanı Abdullah Koçar, atıkların termik santralde değerlendirilmesi için santral ile yapılan görüşmeler hakkında bilgiler verdi.

Eski Kavaklıdere yolu olarak bilinen yolun bozulmasının ardından Yatağan Belediyesi tarafından iyileştirildiğini ifade eden Koçar, çok sayıda mermer fabrikasının kullandığı yolun yapılması nedeniyle Işık’a teşekkür etti.

Işık’ı, Muğla Mermerciler Derneği’nin yanı sıra 14 Şubat’ta düzenlenen Seçimli Olağan Genel Kurul’un ardından başkanlık görevine tekrar seçilen Şenyüz Buğday ve yönetimi ile son olarak Nazilli Müftüsü olarak görev yapan Servet Aydın, beraberinde Yatağan Müftüsü Şahabettin Yılmaz ile birlikte ziyaret etti.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2015, 18:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68