Başkan Işık’tan imza kampanyasına destek

Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, “özelleştirmeye inat, bir imza da sen at” kampanyasına belediye personeli ile birlikte destek verdi.

Başkan Işık’tan imza kampanyasına destek
 Yaklaşık 100 belediye personeli ile birlikte Cumhuriyet caddesinden yürüyerek Madenci Heykeli önündeki Tes-iş ve Maden-iş Sendikalarının imza standına gelen Başkan Işık ve belediye personeli enerji ve maden işçilerinin direnişine destek verdi.

İmza standı önünde bir açıklama yapan Başkan Işık, “Yatağan Belediyesi olarak özelleştirmeye karşı verilen tüm mücadelelerde en başından beri enerji ve maden emekçileri ile omuz omuza mücadele verdik, özelleştirmeye geçit vermedik. Özelleştirme ve taşeronlaşma vatana ihanettir. Görevde olduğum 14 yıldan bu yana yatağan Belediyesinde hiçbir zaman taşerona yeşil ışık yakmadım, yakmam da. Taşeronlaşma emeğe baldırıdır, özelleştirme ise vatana ihanettir. Devletin kar eden bu kurumlarının satışa çıkartılmasını kınıyorum. Enerji ve maden işçilerinin bu haklı mücadelelerinde sonuna kadar yanlarında mücadele edeceğiz ve özelleştirmeyi defedeceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2013, 20:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56