Başkan karantinada ama ekipler aralıksız çalışıyor

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, tedbir amaçlı karantinadayken belediye ekipleri çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor.

Başkan karantinada ama ekipler aralıksız çalışıyor

Yatağan Belediye Başkan Mustafa Toksöz, geçtiğimiz hafta düzenlenen toplantıya katılan bir kişinin testinin pozitif çıkması üzerine 14 günlük tedbir amaçlı karantinaya alınmıştı. Toksöz’ün yanı sıra Başkan Yardımcısı İsmail Kaya ve Zabıta Amiri Birol Güler de karantinaya alınmıştı.

Belediyenin yönetim kadrosu karantina nedeniyle vakitlerini evde geçirmesine rağmen belediye ekipleri çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor.

Belediye ekipleri, Deştin, Alaşar, Cazkırlar, Yeni Mahalle ve Kadıköy mahallelerindeki çalışmaları yoğun bir tempoda gerçekleştiriliyor.

Başkan Toksöz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Tedbir amaçlı 1 haftadır karantinadayız. Çok şükür şuan için sağlık durumumuz iyi. Karantina nedeniyle evde olmamıza rağmen çalışmaları anbean takip ediyoruz. Ekiplerimiz sahada. Belediyemiz Fen İşlerine bağlı ekiplerimiz tarafından Deştin, Alaşar ve Cazkırlar mahallelerinde kilitli parke taşı çalışmaları devam ederken Yeni Mahalle‘de bulunan su isale hattı yine belediyemiz tarafından yapılmaktadır. Öte yandan Kadıköy Mahallesi’nde yapımı tamamlanan sosyal tesiste yemekhane, bulaşıkhane ve tuvalet yapımı işlemleri devam etmektedir” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68