Başkan Özen’den Sezon Öncesi Ziyaret

Turgut Belediye Başkanı Salih Özen, 1 Haziran’da açılacak yangın sezonu öncesi Öz Orman İş Sendikası Yatağan Baş Temsilciliği’ni ziyaret etti.

Başkan Özen’den Sezon Öncesi Ziyaret
 Turgut Belediye Başkanı Salih Özen, 1 Haziran 2013 Cumartesi günü açılacak olan yangın sezonu öncesi Hak İş Federasyonu’na bağlı Öz Orman İş Sendikası Yatağan Baş Temsilciliği’ni ziyaret etti. Ziyarette Başkan Özen’i Öz Orman İş Sendikası Yatağan Baş Temsilcisi Erbil Şener ile temsilciler Sezai Özdemir, Seyhan Çandar ve Ziya Başpınar karşıladı. Ziyarette Turgut Belediye Başkanı Salih Özen, sendika temsilcileri ile görüş alışverişinde bulundu ve sezon sonu Turgut Osman Hamdi Bey Konağı’nda ormancılar yemek vereceğini belirtti. Başkan Özen; “öncelikle yeni sezonun kazasız, belasız bir şekilde geçmesini temenni ediyorum. Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü ve işçilerimizin yangınlarda göstermiş oldukları başarı ile Muğla’da ilk sıralarda yer aldığını biliyoruz. Bu sezonun en az kayıpla atlatılması en büyük umudumuzdur. Sizlere 1 Haziran Cuma günü açılacak olan yangın sezonunda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Sezon öncesi kendilerine yapmış olduğu anlamlı ziyaret nedeni ile Başkan Özen’e teşekkür eden Öz Orman İş Sendikası Yatağan Baş Temsilcisi Erbil Şener; “Bizim de sezon öncesi en büyük temennimiz geleceğimiz olan ormanların çok iyi korunması ve az yangın çıkmasıdır. Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü’nde görev yapan orman işçileri olarak sorumluluğumuzun farkında bir şekilde çalışıyoruz. Sizlere bu nazik ziyaretleriniz için teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2013, 19:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER